خانه / قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

ما که هستیم

این وبسایت متعلق به انجمن توسعه مشارکت عمومی و خصوصی ایران است و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

در قسمت درباره ما به تفصیل در مورد تاریخچه انجمن و فعالیت ها توضیح داده ایم. لطفا از این صفحات دیدن نمایید:

چه اطلاعاتی از طریق وبسایت جمع آوری میشود و چرا

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه جمع آوری میشود.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

فرم‌های عضویت

در صورتی که تمایل به عضویت در سایت داشته باشید باید دادهای مورد نیاز ما را در فرم عضویت وارد نمایید. فرم عضویت شامل دو فرم عضویت حقیقی و حقوقی است. بدیهی است که اطلاعات جمع آوری شده صرفا جهت عضویت شما در انجمن استفاده می‌شود و به افراد یا مجموعه‌های دیگری واگذار نخواهد شد.

علی رغم تلاش به رعایت اصل محرمانگی در صورت تقاضای بخش های دولتی یا قضایی ممکن است برخی اطلاعات در دسترس این نهادها قرار بگیرد.

همچنین با عضویت در این وبسایت برخی اطلاعات نظیر آدرس آی پی و اطلاعات مرورگر شما در سایت ذخیره می‌گردد. این وبسایت به اطلاعات شخصی کامپیوتر یا تلفن همراه شما دسترسی نخواهد داشت مگر اطلاعاتی که خودتان از طریق فرمها وارد نمایید.

کلیه افراد حقیقی و مجموعه‌های حقوقی تایید می‌کنند با عضویت در این انجمن قوانین را پذیرفته و رعایت می‌کنند.